15 lat na rynku 

Ponad 3000 przeszkolonych osób.


Witaj na naszej stronie... 

Potrzebujesz pilnie certyfikowanego szkolenia z pierwszej pomocy.  Nie trać więcej czasu! Z nami bardzo szybko otrzymasz Certyfikat ukończenia szkolenia z pierwszej pomocy zgodnego z aktualnymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. Certyfikat otrzymasz w trzech wersjach językowych: Polskiej, Angielskiej i Niemieckiej jeszcze tego samego dnia w którym zaksięgujemy wpłatę na naszym koncie lub zostanie przesłane do nas potwierdzenie przelewu. 

Jak przebiegnie Nasza współpraca w dwóch krokach: 
  • Krok 1. klikasz w przycisk poniżej " Test i Materiały Szkoleniowe"  w którym wpisujesz informacje potrzebne nam do wystawienia certyfikatu i wypełniasz prosty test ( 5 pytań)- z całą pewnością sobie poradzisz. 
  • Krok 2. Wykonujesz przelew a My wysyłamy Tobie Certyfikaty na  wskazany przez Ciebie adres e-mail  ( maksymalnie 2 godziny po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub otrzymaniu potwierdzenia przelewu) Certyfikat w wersji elektronicznej po wydrukowaniu jest ważnym dokumentem. Certyfikaty papierowe wysyłamy pocztą tradycyjną. 

Koszt Szkolenia:  100 zł.  

Jeśli w tym momencie nie masz czasu, a chcesz skorzystać z naszego szkolenia w dogodnym dla Ciebie momencie wpisz swój adres e-mail poniżej, a my prześlemy na podanego przez Ciebie e-maila materiały szkoleniowe i wszystko to czego potrzebujesz aby otrzymać certyfikat tak szybko jak to możliwe jak tylko znajdziesz kilka minut czasu:)

Zgłoszenie na Kurs

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie- dzwoń.

Zalety naszego szkolenia:
  • kurs o rozszerzonej tematyce obejmujący również pierwszą pomoc u dzieci+ najczęściej występujące stany zagrożenia życia. 
  • szybko bez zbędnego logowania na nieznanych stronach internetowych
  • certyfikat zgodny z wymaganiami MEN i PIP
  • bezpłatne wersje językowe ( wersja Angielska i Niemiecka)
Na rynku jesteśmy od 2008 roku. Zaufało nam już ponad 3000 osób. Dołącz do nich.

Dane do przelewu.
BHP Consulting Paweł Leszczyński
25 1140 2004 0000 3202 7528 7464


Pozdrawiam
Paweł Leszczyński
Ratownik Medyczny

BHP Consulting
ul. Żeglarska 6
89-600 Chojnice
NIP 5551883558
REGON 220592616

Coś o mnie....


Nazywam się Paweł Leszczyński. Od 2008 prowadzę firmę szkoleniową skupiającą się głównie na szkoleniach z pierwszej pomocy dla firm, instytucji państwowych i osób indywidualnych Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku Ratownictwo Medyczne i Politechniki Gdańskiej na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Od 2007 pracuje w Zespołach Państwowego Ratownictwa Medycznego      (tzw. karetkach) Przez 15 lat mojej działalności przeszkoliłem ponad 3000 osób. Dołącz do nich! 

Pozdrawiam
Paweł Leszczyński